Українські Національні Новини (УНН)

Події. Інформаційне агентство Українські Національні Новини (УНН). Всі онлайн новини дня в Україні за сьогодні - найсвіжіші, останні, головні.

Події
Події. Інформаційне агентство Українські Національні Новини (УНН). Всі онлайн новини дня в Україні за сьогодні - найсвіжіші, останні, головні.
  1. КИЇВ. 13 квітня. УНН. На підконтрольній урядові України території Донецької та Луганської областей спостерігається велике скупчення мін. Про це на брифінгу повідомив заступник голови СММ ОБСЄ Александр Хуг, передає кореспондент УНН.

  2. КИЇВ. 13 квітня. УНН. На території тимчасового окупованого бойовиками Луганська спостерігається велике скупчення військової техніки російсько-окупаційних військ. Про це на брифінгу повідомив заступник голови СММ ОБСЄ Александр Хуг, передає кореспондент УНН.

  3. КИЇВ. 13 квітня. УНН. Рятувальники ліквідували пожежу ресторану на 13-й станції Великого Фонтану, вогнем повністю знищено заклад, а також частково пошкоджено рятувальну станцію. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України в Одеській області передає УНН.

  4. КИЇВ. 13 квітня. УНН. Протягом 2017 року на Донбасі було зафіксовано 519 жертв серед цивільного населення. Про це на брифінгу повідомив заступник голови СММ ОБСЄ Александр Хуг, передає УНН.

  5. КИЇВ. 13 квітня. УНН. У Чернігові під час нападу на поліцейського отримав смертельні травми нетверезий чоловік. Про це повідомляє відділ комунікації ГУ НП у Чернігівській області, передає УНН.

На верх