Easy to starts

Почніть з цього

Знання озброює -
спільно мінімізуємо втрати
...

Ознайомтесь
Forum Support

Картографія

Візуалізація
пасік в Україні..
.

це дійсно просто

Great docs & support

Довідкові матеріали

Актуальні публікації, аналітика та
рекомендації експертів...

а це корисно

Реєстрація користувача
Обліковий запис користувача
(optional)
(optional)
(optional)
(optional)
(optional)
(optional)
(optional)
(optional)
(optional)
(optional)
Дата народження повинна бути в форматі Рік-Місяць-День, наприклад: 0000-00-00
(optional)
Скасувати

Аграрії та пасічники обговорили нові методи сповіщення про обробку полів

29.03.2019 15:30

28 березня 2019 року відбулася зустріч представників аграрного бізнесу та бджільництва щодо удосконалення методів сповіщення пасічників під час оброблення полів засобами захисту рослин.

У заході взяли участь в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева, Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів Володимир Лапа, президент Спілки пасічників України Володимир Стретович, доктор ветеринарних наук Інституту тваринництва НААН Євген Руденко, представники аграрних компаній, пасічники та інші.

Учасники заходу обговорили дотримання законодавства щодо застосування засобів захисту рослин та взаємні обов’язки  сторін.

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа наголосив на необхідності удосконалення норм законодавства щодо комунікації аграріїв та бджолярів при розташуванні пасік та проведенні обробки полів засобами захисту рослин.

Також у ході заходу обговорили можливості впровадження міжнародних практик та застосування нових підходів до агарного виробництва, зокрема, як вирощування сільськогосподарських культур, так і утримання пасік.

Представники аграрного бізнесу розповіли про ефективні механізми взаємодії аграріїв та бджолярів, які вже діють у ряді регіонів України та подальші напрями розширення даної роботи.

За результатами зустрічі учасники домовилися продовжувати комунікацію щодо пошуку шляхів оперативного сповіщення про обробку полів засобами захисту рослин та внесення змін відповідних змін до чинного законодавства.

На верх